Bankacılık ve Finans için ChatBot'lar

Para göndermek ve almak, ödeme yapmak, hesap bakiyenizi kontrol etmek, müşterilerinizin her gün kullandığı iletişim kanalları üzerinden yapay zeka ve doğal dil işleme destekli ChatBot'lar ile çok daha kolay!

DEMO İSTEYİN

ChatBot’lar İle İşİnİzİ Gelİştİrİn

Son 10 yılda mobil bankacılık hizmetlerini kullanan sayısı 5 kat, işlem hacmi ise 10 kattan fazla arttı. Yakın gelecekte mobil bankacılık yerine ChatBot'lar bu sektörde söz sahibi olacak. ChatBot'lar ile birlikte bankalar her bir müşteri ile görüşmeden ortalama 4 dakika kazanmakla beraber 2023’e kadar yıllık 7 milyar  dolardan fazla tasarruf sağlayacak.

HIZLI VE ÖZEL HİZMET

Siz de kurumunuz için mobil ve internet bankacılığının sunduğu hizmetleri ve fazlasını, daha hızlı ve kolay bir şekilde dijital asistanlar ile sunarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bunun yanında zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizden aldığınız verileri kullanarak kişiye özel hizmet sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinize bildirimler gönderin, hesap bakiyeleri hakkında bilgi verin, para transferlerinde ve ödemelerinde kolaylık sağlayın ve hatta para biriktirme, yatırım yapma hakkında ipuçları paylaşın. 

Müşteri Hizmetlerine
Yeni Bir Boyut
Kazandırın!

Sor’un Suite ile müşterilerinizle ilişkinize yeni bir soluk getirin. Bir ChatBot ile banka şubesini onların ekranlarına getirerek hem hızlı ve kolay bir müşteri hizmetleri desteği sağlayın hem de müşterilerden aldığınız geri dönüş oranlarını artırın. Yardıma ihtiyacınız olduğunda yapay zeka destekli ChatBot’larımız istediğiniz konuda size yardım etmeye hazır!

Yapay Zeka Firması

SOR'UN İLE HEMEN BAŞLAYIN!

Teşekkürler, talebiniz alındı. En kısa sürede iletişime geçilecektir.
Oops! Something went wrong while submitting the form.