E-Ticaret Sektörü için
ChatBot'lar

Kargo takibi, sipariş oluşturma ve iade taleplerini yönetmek müşterilerinizin her gün kullandığı iletişim kanalları üzerinden yapay zeka destekli ChatBot’lar ile çok daha kolay!

DEMO İSTEYİN

Yapay Zekadan Faydalanın

Yapay zekanın  öğrenme yeteneği; müşterilerin taleplerini, satın alımlarını ve online hareketlerini izlemenize yardımcı olur. Bu verileri kullanarak doğru reklamları, teklifleri, mesajları ve bildirimleri doğru müşterilere doğru zamanda yönlendirebilirsiniz. Müşterilere doğrudan indirim duyurusu yapabilir, indirim kodları gönderebilir ve onları alışveriş  için teşvik  edebilirsiniz.

ChatBot'lar Satışları Artırıyor

Yapılan araştırmalar ChatBot’ların, müşterilerin  alışveriş sepetini terk etme oranını % 70 azalttığını gösteriyor. Müşteriler ürünlerini sepete eklediklerinde ChatBot’lar bu ürünleri otomatik olarak izlemeye başlıyor. Bir müşteri siparişini tamamlamadan sepetten ayrılırsa ilgili bildirimlerle geri dönüp satın alma işlemini tamamlamasına yardımcı olabiliyor.

Anlık Bildirimler Gönderin

ChatBot’lar aracılığıyla ilgi alanlarına ve satın alma davranışlarına dayanarak kullanıcılarınıza yeni ürünler hakkında anında bildirim gönderebilirsiniz. Böylece ChatBot’u işletmenizin yeni ürün ve hizmetlerini duyurmak için en iyi platform haline getirebilirsiniz.

Yapay Zeka Firması

SOR'UN İLE HEMEN BAŞLAYIN!

Teşekkürler, talebiniz alındı. En kısa sürede iletişime geçilecektir.
Oops! Something went wrong while submitting the form.