Otomotiv Sektörü için ChatBot’lar

Araç kiralamak, test sürüşü ve servis randevusu oluşturmak, araç değeri belirlemek müşterilerinizin her gün kullandığı kanallar üzerinden yapay zeka destekli ChatBot'lar ile çok daha kolay!

DEMO İSTEYİN

Rekabate Dahil Olun

Araba satın almak, bayiler ve müşteri arasında uzun ve verimli bir anlaşmanın ilk adımı olabilir. Araç sahiplerinin çoğu 6 yıl içerisinde otomotiv bakımı için yaklaşık 1.200 $ harcıyor. Eğer müşteri, aracı satın aldığı bayiden memnun kalır ve servis işlemlerine burada devam ederse firma kârlılığını artırır.

Yeni Müşteriler Kazanın

Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmesi için web sitenizi ziyaret edenler ile etkileşim kurun. Uzman tavsiyesi, bayinin envanteri, fiyatlandırma, politikaları, finans seçenekleri ve daha fazlası hakkında bilgi sağlamak için müşterilerin sorularını 7/24 cevaplayın. ChatBot'unuzu CRM sisteminize entegre edin ve yeni müşteri adaylarını doğrudan ChatBot’unuza göndererek, müşteri adaylarının gereksinimleri hakkında bilgi toplayın.

ChatBot'lar Satışlara Yardımcı Olur

ChatBot’lar ve araç alıcıları arasındaki etkileşimi simüle edin. Alıcıların ihtiyaçlarını, bütçelerini ve tercihlerini anlayarak, onlara uygun araçlar önerin. Müşterilerin istekleri doğrultusunda, doğru aracı bulmalarına yardımcı olmak için ChatBot’unuzu bayinizin envanter kataloğa entegre edin.

Yapay Zeka Firması

SOR'UN İLE HEMEN BAŞLAYIN!

Teşekkürler, talebiniz alındı. En kısa sürede iletişime geçilecektir.
Oops! Something went wrong while submitting the form.