Sağlık Sektörü için
ChatBot'lar

Randevu almak, laboratuvar sonuçlarını göstermek, hasta-doktor ilişkisini düzenlemek kullanıcılara doğrudan her gün kullandıkları mesajlaşma kanallarından destek sağlamak yapay zeka destekli ChatBot’lar ile çok daha kolay.

DEMO İSTEYİN

Zamanı Tasarruflu Kullanın

Gerçek hayatta sunduğunuz eşsiz hizmeti neden dijital platformlarda devam ettirmiyorsunuz? Saatler sürebilen süreçleri dakikalar hatta saniyeler içerisinde çözün.

Dİjİtalleşerek Geleceğİ Yakalayın

Sağlık hizmeti liderlerinin % 79'u, teşhis uygulamalarının, sağlık hizmetlerini geliştirilmesi için mobil uygulamaların büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Siz de kurumunuz için hastalarınızdan aldığınız verileri toplayıp onlara teşhisler sunabileceğiniz ardından randevu ayarlayabileceğiniz bir ChatBot ile geleceği yakalayabilirsiniz.

Hızlı ve Etkİleşİmlİ Çözüm

Sağlık sektöründen hizmet alan kişiler kendini özel hissetmek istiyor. Bununla beraber iletişim sürecinde de oldukça hızlı reaksiyonlar istiyorlar. SORUN çözümleri ile siz de iletişim kanallarınızı daha hızlı ve etkili bir hale getirebilirsiniz.

ONLİNE HİZMETLER

SOR’UN Suite ile hasta - doktor ilişkine yeni bir boyut getirin. Doktorlarınız belirlediğiniz saatler içerisinde hastalarınıza online destek verirken, hastalar kendini özel hissetmeye devam edecek. Siz de iletişim sürecini çok daha kolay takip edeceksiniz.

Yapay Zeka Firması

SOR'UN İLE HEMEN BAŞLAYIN!

Teşekkürler, talebiniz alındı. En kısa sürede iletişime geçilecektir.
Oops! Something went wrong while submitting the form.