Sigortacılık Sektörü için ChatBot’lar

Poliçeleri satmak, teklif sunmak, soruları cevaplamak, tüketicilere doğrudan her gün kullandıkları mesajlaşma kanallarından destek sağlamak yapay zeka destekli ChatBot’lar ile çok daha kolay.

DEMO İSTEYİN

Potansİyel Müşterİlerİ Yakalayın

Giderek dijitalleşen dünyamızda tüketicilerin iletişim yöntemleriyle beraber beklentileri de değişiyor.  Kullanıcılar size en kısa sürede ulaşabilmeyi hedefliyor. Eğer teklif sunmak konusunda geç kalırsanız, kullanıcılar başka bir acenta ile anlaşma yapabilirler.

İletİŞİmde Yenİ Bİr Dönem

Makul fiyatlarla en iyi  poliçeye sahip olmak isteyen tüketiciler bununla beraber açık, şeffaf ve sorunsuz bir iletişim istiyor. Web formları ve telefon görüşmeleri gibi eski yöntemler ise tüketicilerin beklentisini karşılamıyor. SOR’UN ile yeni iletişim yöntemlerini keşfedin ve müşteri memnuniyetini artırırken, beklentilerini de karşılayın.

ChatBot’lar ile Yeniliği Keşfedin

Sigorta sektöründe yapay zeka ve doğal dil işleme destekli ChatBot’ları kullanmanın pek çok avantajı var. Özellikle 7/24 hizmet sağlama imkanı kullanıcılarınız için oldukça etkileyici.  ChatBot'lar sayesinde birden fazla müşteriye aynı anda çözüm üretebilirsiniz. Siz de SOR’UN chat ve ChatBot çözümleri ile müşterilerinize yeni bir iletişim deneyimi sağlayın.

Yapay Zeka Firması

SOR'UN İLE HEMEN BAŞLAYIN!

Teşekkürler, talebiniz alındı. En kısa sürede iletişime geçilecektir.
Oops! Something went wrong while submitting the form.