Kişiselleştirilmiş
ChatBotlar

SOR’UN Studio, dijital asistanların kusursuz bir deneyim sunabilmesi için farklı alanlarda uzman kişilerden oluşan, markalar adına dijital asistanları tasarlayan ve geliştiren bir birimdir.

BİZİ TANIYIN!
chatbot-tasarimi

Studio ChatBotları Nasıl Tasarlar?

Keşfeder & Tanımlar

Kullanıcılarınızın dijital deneyimleri ve şirketiniz analiz edilir. Analiz yapılırken kullanıcıların size en çok sorduğu sorular belirlenir ve bunlar üzerinden fikirler geliştirilir.

chatbot-tanimlama
chatbot-gelistir

fikir Geliştirir

Şirketiniz için en uygun chatbot, şirketinizin ihtiyacı ve tarzına göre tasarlanır. Chatbot’unuz müşterilerinizin sorunlarına hızlı çözümler bulabilir, tavsiyeler verir, bilgi temin eder, müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda yardımcı olur. Chatbot’un cevap vermesi istenilen sorular tespit edilir, chatbot’a cevaplarıyla birlikte yapay zeka gücü kullanılarak öğretilir.

fikir-gelistir

Deneyimi Tasarlar

Chatbot'unuzun bir karakteri olabilir. Şirketiniz için özel ve kapsamlı persona belirleme çalışması sonucunda chatbot’unuz, şirketinizi en doğru biçimde temsil eden bir karaktere sahip olur. Bu sayede chatbot’unuzu kişileştirerek müşterilerinize farklı bir deneyim sunabilirsiniz.

chatbot-iyilestirme

İyileştirir & Takip Eder

Sunduğumuz geniş ve detaylı raporlar ile chatbot’larınız için iyileştirme isteyebilir onları sürekli takip edebilirsiniz.

Sor’un Flow sayesinde, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan chatbot’unuzu takip edebilir, geri dönüşlere göre chatbot’unuzu geliştirebilirsiniz.

lead

SOR'UN Studio
ile Tanışın!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.